KALENDARIUM SEKCJI STRZELECKIEJ

Kalendarium sukcesów zawodników sekcji strzeleckiej WKS Śląsk Wrocław

Józef Zapędzki, Kazimierz Kurzawski na IO w Tokyo
« 1 z 4 »

1965 – Tadeusz Skrzep, Stefan Masztak, Tadeusz Pawlata, Józef Sadurski  zajmują 2. miejsce w konkurencji karabin standard (3×20 strzałów, 300m) na Mistrzostwach Europy w Kairze

1965 – Józef Zapędzki zajmuje 1. miejsce w konkurencji pistolet centralnego zapłonu (30+30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Bukareszcie (Rumunia)

1966 – Bożena Wziętek, Barbara Kopyt,  Eulalia Zakrzewska zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji karabin standard (60 strzałów, leżąc) na Mistrzostwach Świata w Wiesbaden (RFN) również z rekordem świata

1966 – Jerzy Zapędzki zajmuje 2. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Świata w Wiesbaden (RFN)

1966 – Artur Rogowski zajmuje 3. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Świata w Wiesbaden (RFN)

1966 – Józef Frydel, Józef Zapędzki, Rajmund Stachurski, Henryk Siek oraz zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet dowolny (60 strzałów) na Mistrzostwach Świata w Wiesbaden (RFN)

1968 – Włodzimierz Danek, Artur Rogowski, Wiesław Gawlikowski, Olgierd Jan Korolkiewicz  zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Namur (Belgia)

1968 – Józef Zapędzki zajmuje 1. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Igrzyskach Olimpijskich w Meksyku

Józef Zapędzki
« 1 z 4 »

1969 – Włodzimierz Danek, Artur Rogowski, Wiesław Gawlikowski, Olgierd Jan Korolkiewicz  zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Paryżu

1969 – Włodzimierz Danek, Wiesław Gawlikowski, Olgierd Jan Korolkiewicz oraz Artur Rogowski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Świata w San Sebastian (Hiszpania)

1970 – Włodzimierz Danek, Artur Rogowski, Olgierd Jan Korolkiewicz, Andrzej Socharski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Bukareszcie

1971 – Zbigniew Rabczuk, Adam Chmura, Zbigniew Fedyczak  zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Most Mezibori (Czechosłowacja)

1971 – Wacław Hamerliński, Karol Chodkiewicz, Paweł Małek,  Rajmund Stachurski zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Most Mezibori (Czechosłowacja)

1971 – Wiesław Gawlikowski zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Europy w Suhl (NRD)

1971 – Józef Zapędzki zajmuje 3. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Suhl (NRD)

1972 – Józef Zapędzki zajmuje 3. miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Belgradzie (Jugosławia)

1972 – Zbigniew Rabczuk, Zbigniew Fedyczak,  Czesław Sikorski zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Belgradzie (Jugosławia)

1972 – Janusz Kobyliński, Witold Komorowski, Grzegorz Strouhal, Adam Smelczyński  zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Trap 150 na Mistrzostwach Europy w Madrycie (Hiszpania)

1972 – Wiesław Gawlikowski, Artur Rogowski, Andrzej Socharski,  Piotr Waślicki zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Madrycie (Hiszpania)

1972 – Józef Zapędzki zajmuje 1. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium (RFN)

Józef Zapędzki
« 1 z 3 »

1972 – Andrzej Szmat zajmuje 3. miejsce drużynowo w konkurencji karabin standard (60 strzałów, leżąc) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Eskilstuna (Szwecja)

1973 – Adam Chmura, Zbigniew Rabczuk, Czesław Sikorski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Linz (Austria)

1973 – Wacław Hamerliński, Józef Zapędzki, Paweł Małek, Rajmund Stachurski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Linz (Austria)

1973 – Iwona Murańska, Dorota Chytrowska, Elżbieta Kołodziejczyk  zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy w Turynie (Włochy)

1973 – Wiesław Gawlikowski, Artur Rogowski, Andrzej Socharski,  Piotr Waślicki zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Turynie (Włochy)

1974 – Józef Zapędzki, Zbigniew Fedyczak, Paweł Małek, Rajmund Stachurski  zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Enschende (Holandia)

1974 – Jadwiga Samocka, Irena Mazurkiewicz, Aniela Mońko  zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Enschende (Holandia)

1974 – Zbigniew Rabczuk, Sławomir Romanowski, Czesław Sikorski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Enschende (Holandia)

1974 – Wiesław Gawlikowski zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Europy w Antibes (Francja)

1974 – Zbigniew Rabczuk, Sławomir Romanowski oraz Czesław Sikorski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet dowolny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Vingsteg (Dania)

1974 – Witold Brzeziński, Zbigniew Rabczuk, Czesław Sikorski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Vingsteg (Dania)

1974 – Wiesław Gawlikowski zajmuje 1. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Świata w Thun/Bern (Szwajcaria)

1974 – Wiesław Gawlikowski, Piotr Nowakowski, Hubert Pawłowski, Jerzy Trzaskowski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Świata w Thun/Bern (Szwajcaria)

1975 – Stanisław Czyrek, Józef Zapędzki, Paweł Małek, Rajmund Stachurski  zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Londynie (Wielka Brytania)

1975 – Wiesław Gawlikowski zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Europy w Wiedniu (Austria)

1975 – Wiesław Gawlikowski, Andrzej Socharski, Jerzy Trzaskowski oraz Piotr Waślicki zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy w Wiedniu (Austria)

1975 – Krzysztof Nowak zajmuje 1. miejsce w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Wiedniu (Austria)

1975 – Andrzej Gryń, Krzysztof Nowak oraz Hubert Pawłowski zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Wiedniu (Austria)

1975 – Witold Brzeziński, Krzysztof Kucharczyk, Jerzy Wolnik zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Sofii (Bułgaria)

1975 – Wiesław Gawlikowski zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Świata w Monachium (RFN)

1975 – Wiesław Gawlikowski, Piotr Nowakowski, Andrzej Socharski oraz Jerzy Trzaskowski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Świata w Monachium (RFN)

1976 – Paweł Małek, Zbigniew Rabczuk, Józef Zapędzki, Rajmund Stachurski  zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Paryżu (Francja)

1976 – Dorota Chytrowska, Dorota Socharska, Iwona Murańska zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy w Brnie (Czechosłowacja)

1976 – Włodzimierz Danek, Wiesław Gawlikowski, Piotr Nowakowski, Andrzej Socharski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy w Brnie (Czechosłowacja)

1976– Andrzej Gryń, Hubert Pawłowski oraz Tadeusz Szamrej zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Brnie (Czechosłowacja)

1976 – Wiesław Gawlikowski zajmuje 3. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Igrzyskach Olimpijskich w Montrealu (Kanada)

Wiesław Gawlikowski
« 1 z 6 »

1976 – Krzysztof Kucharczyk, Tadeusz Dubaniewicz, Andrzej Macur  zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Skopje (Jugosławia)

1977 – Dorota Chytrowska, Iwona Murańska, Dorota Socharska zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy w Dorchester (Anglia)

1977 – Wiesław Gawlikowski, Jerzy Trzaskowski, Andrzej Socharski oraz Piotr Waślicki zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Dorchester (Anglia)

1977 – Tadeusz Dubaniewicz, Andrzej Macur, Krzysztof Kucharczyk zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Rzymie (Włochy

1978 – Elżbieta Bednarczuk, Dorota Chytrowska, Iwona Murańska zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 100 na Mistrzostwach Europy w Suhl (NRD)

1979 – Mirosław Jamielniak, Marek Kopciuch, Tomasz Wadowski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów. 50 m) na Mistrzostwach Europy Juniorów we Lwowie (ZSRR)

1979 – Małgorzata Gwóźdź, Eulalia Rolińska, Anna Małkiewicz zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji karabin standard (60 strzałów, leżąc) na Mistrzostwach Europy we Frankfurcie nad Menem (RFN)

1981 – Adam Jemioła, Sławomir Klima, Artur Kubka zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (60 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Atenach (Grecja)

Adam Jemioła
« 1 z 6 »

1981 – Zygmunt Bogdziewicz, Jerzy Greszkiewicz, Mirosław Jamielniak, Eugeniusz Jańczak zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (30+30 strzałów, 50m) na Mistrzostwach Europy w Miszkolcu (Węgry)

1983 – Zygmunt Bogdziewicz, Jerzy Greszkiewicz, Eugeniusz Jańczak zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów, 10 m) na Mistrzostwach Europy w Dortmundzie (RFN)

1983 – Zygmunt Bogdziewicz, Jerzy Greszkiewicz, Eugeniusz Jańczak zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów, 50 m-przebiegi mieszane) na Mistrzostwach Świata w Edmonton (Kanada)

1983 – Zygmunt Bogdziewicz, Jerzy Greszkiewicz, Eugeniusz Jańczak zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów, 50 m-przebiegi mieszane) na Mistrzostwach Europy w Bukareszcie

1984 – Elżbieta Kosińska zajmuje 3. miejsce w konkurencji karabin standard (3×20 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Vingsted (Dania)

1986 – Alicja Wilczyńska zajmuje 3. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Europy w Montecatini (Włochy)

1986 – Elżbieta Bednarczuk, Dorota Chytrowska-Mika, Alicja Wilczyńska zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Montecatini (Włochy)

1986 – Elżbieta Bednarczuk, Dorota Chytrowska-Mika, Alicja Wilczyńska zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Świata w Suhl (NRD)

1987 – Krzysztof Kucharczyk zajmuje 2. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Lahti (Finlandia)

1987 – Adam Kaczmarek, Krzysztof Kucharczyk, Andrzej Macur zajmują 3. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Lahti (Finlandia)

1988 – Artur Iwan, Marek Matracki, Norbert Spychała zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Joensuu (Finlandia)

1989 – Alicja Wilczyńska zajmuje 1. miejsce, a Dorota Chytrowska-Mika zajmuje 3. miejsce w konkurencji Skeet 200 na Mistrzostwach Europy w Zagrzebiu (Jugosławia)

1989 – Dorota Chytrowska-Mika, Ewa Oźmińska, Alicja Wilczyńska zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Zagrzebiu (Jugosławia)

1989 – Adam Kaczmarek, Krzysztof Kucharczyk, Andrzej Macur zajmują 2. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Zagrzebiu (Jugosławia)

1989 – Bartosz Kaszuba, Dariusz Pawlak, Artur Rogowski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Świata Juniorów w Montecatini (Włochy

1990 – Renata Mauer zajmuje 2. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Świata Juniorek w Moskwie (ZSRR)

1991 – Renata Mauer, Małgorzata Wolf, Małgorzata Książkiewicz  zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Menchester (Anglia)

1991 – Artur Iwan, Adam Kaczmarek, Krzysztof Kucharczyk zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Bolonii (Włochy)

1991 – Renata Mauer, Małgorzata Książkiewicz, Aneta Pochowska zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji karabin sportowy (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Bolonii (Włochy)

1991 – Dorota Chytrowska-Mika, Ewa Oźmińska, Alicja Wilczyńska zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Bolonii (Włochy)

1992 – Renata Mauer zajmuje 3. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Budapeszcie (Węgry)

Małgorzata Książkiewicz, Julita Macur, Jolanta Kwaśniewska, Krzysztof Kucharczyk
« 1 z 4 »

1992 – Dorota Chytrowska-Mika, Ewa Oźmińska, Alicja Wilczyńska zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 150 na Mistrzostwach Europy w Istambule (Turcja)

1992 – Sławomir Filipkowski, Michał Mazurek, Wojciech Smol zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji karabin dowolny (60 strzałów, leżąc) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Sofii (Bułgaria)

1994 – Krzysztof Kucharczyk zajmuje 1. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Świata w Mediolanie/Fagnano (Włochy)

Krzysztof Kucharczyk
« 1 z 6 »

1994 – Adam Kaczmarek, Krzysztof Kucharczyk, Andrzej Macur zajmują 1. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Świata w Mediolanie/Fagnano (Włochy)

1994 – Renata Mauer zajmuje 3. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Świata w Mediolanie/Fagnano (Włochy)

1994 – Sławomir Filipkowski zajmuje 3. miejsce w konkurencji karabin dowolny (60 strzałów, leżąc) na Mistrzostwach Europy Juniorów we Wrocławiu (Polska)

1996 – Katarzyna Owczarek, Monika Streisel, Marzena Żaba zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów, 10m) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Budapeszcie (Węgry)

1996 – Andrzej Głyda zajmuje 3. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Tallinie (Estonia)

1996 – Renata Mauer zajmuje 1. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie (USA)

1996 – Renata Mauer zajmuje 3. miejsce w konkurencji karabin sportowy (3×20 strzałów) na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie (USA)

1996 – Mirosław Rzepkowski zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie (USA)

1996 – Marcin Minkowski, Piotr Ferenz, Radosław Podgórski zajmują 2. miejsce w konkurencji pistolet dowolny 60 strzałów na Mistrzostwach Europy Juniorów w Sofii (Bułgaria)

Renata Mauer-Różańska
« 1 z 7 »

1997 – Katarzyna Owczarek, Monika Sztreisel, Marzena Żaba zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Warszawie (Polska)

1997 – Marcin Minkowski, Paweł Borowicki, Tomasz Parzyk zajmują 3. miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny 60 strzałów na Mistrzostwach Europy Juniorów w Warszawie (Polska)

1997 – Renata Mauer zajmuje 1. miejsce w konkurencji karabin sportowy (2×30 strzałów) na /Mistrzostwach Europy w Kuovola/Sippo (Finlandia)

1997 – Renata Mauer zajmuje 1. miejsce w konkurencji karabin sportowy (60 strzałów, leżąc) na Mistrzostwach Europy w Kuovola/Sippo (Finlandia)

1997 – Sylwester Łoś, Paweł Borowicki, Marcin Minkowski zajmują 1. miejsce w konkurencji pistolet dowolny 60 strzałów na Mistrzostwach Europy Juniorów w Kuovola/Sippo (Finlandia)

1997 – Andrzej Głyda zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Kuovola/Sippo (Finlandia)

1997 – Andrzej Głyda, Maciej Ostrowski, Hubert Zdunek zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Kuovola/Sippo (Finlandia)

1997 – Andrzej Głyda, Maciej Ostrowski, Hubert Zdunek zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Świata Juniorów w Limie (Peru)

1998 – Renata Mauer zajmuje 2. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny na Mistrzostwach Świata w Barcelonie (Hiszpania)

1998 – Andrzej Głyda zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Świata Juniorów w Barcelonie (Hiszpania)

1998 – Anna Góra, Magdalena Lis, Barbara Próchnicka zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet sportowy (30+30 strzałów) na Mistrzostwach Świata Juniorek w Barcelonie (Hiszpania)

1999 – Andrzej Głyda zajmuje 3. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Świata Juniorów w Tampere (Finlandia)

1999 – Andrzej Głyda, Maciej Ostrowski, Hubert Zdunek zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Świata Juniorów w Tampere (Finlandia)

2000 – Aleksandra Edel, Olga Hertel, Małgorzata Mazur zajmują 2. miejsce w konkurencji ruchoma tarcza (40 strzałów-przebiegi mieszane) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Monachium (Niemcy)

2000 – Szymon Antkowiak, Konrad Białek, Piotr Daniluk zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet szybkostrzelny (2×30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Pilznie (Czechy)

2000 – Renata Mauer-Różańska zajmuje 1. miejsce w konkurencji karabin sportowy (2×30 strzałów) na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney (Australia)

Andrzej Głyda
« 1 z 4 »

2001 – Aleksandra Edel, Olga Hertel, Małgorzata Mazur zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Pontevedra (Hiszpania)

2001 – Aleksandra Edel, Olga Hertel, Małgorzata Mazur zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (40 strzałów-przebiegi mieszane) na Mistrzostwach Europy Juniorek w Pontevedra (Hiszpania)

2001 – Andrzej Głyda zajmuje 2. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Europy w Zagrzebiu (Chorwacja)

2001 – Hubert Olejnik zajmuje 1. miejsce w konkurencji Double Trap 150 na Mistrzostwach Europy Juniorów w Zagrzebiu (Chorwacja)

2002 – Hubert Olejnik zajmuje 1. miejsce w konkurencji Double Trap na Mistrzostwach Europy Juniorów w Lonato (Włochy)

2002 – Artur Chomiak, Hubert Olejnik, Szymon Polański zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji Double Trap na Mistrzostwach Europy Juniorów w Lonato (Włochy)

2002 – Hubert Olejnik zajmuje 3. miejsce w konkurencji Double Trap na Mistrzostwach Świata Juniorów w Lahti/Hollola (Finlandia)

2003 – Marek Cichos, Mateusz Ryś, Paweł Sowiński zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (40 strzałów MIX, 50m) na Mistrzostwach Europy w Pilznie/Brno (Czechy)

2003 – Andrzej Głyda zajmuje 1. miejsce w konkurencji Skeet 125 na Mistrzostwach Świata w Nikozji (Cypr)

2003 – Aleksandra Edel, Małgorzata Mazur, Katarzyna Owczarek zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów, 10m) na Mistrzostwach Europy w Göteborgu (Szwecja)

2003 – Aleksandra Edel, Małgorzata Mazur, Katarzyna Owczarek zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (40 strzałów MIX, 10m) na Mistrzostwach Europy w Göteborgu (Szwecja)

2004 – Aleksandra Edel, Małgorzata Mazur, Katarzyna Owczarek zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (20+20 strzałów, 10m) na Mistrzostwach Europy w Györ (Węgry)

2004 – Aleksandra Edel, Małgorzata Mazur, Katarzyna Owczarek zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (40 strzałów MIX, 10m) na Mistrzostwach Europy w Györ (Węgry)

2004 – Marek Cichos, Łukasz Pawelus, Paweł Sowiński zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (30+30 strzałów, 50m) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Monachium (Niemcy)

2004 – Marek Cichos, Łukasz Pawelus, Paweł Sowiński zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza 40 strzałów MIX, 50m) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Monachium (Niemcy)

2005 – Sylwia Bogacka, Renata Mauer–Różańska, Agnieszka Staroń zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) na Mistrzostwach Europy w Tallinie (Estonia)

2005 – Marek Cichos, Łukasz Pawelus, Paweł Sowiński zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (30+30 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Tallinie (Estonia)

2005 – Paweł Sowiński zajmuje 1. miejsce, w konkurencji ruchoma tarcza (50m-przebiegi mieszane) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Belgradzie (Serbia i Czarnogóra)

2005 – Marek Cichos, Łukasz Pawelus, Paweł Sowiński zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (50m-przebiegi mieszane) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Belgradzie (Serbia i Czarnogóra)

2005 – Marek Cichos, Łukasz Pawelus, Paweł Sowiński zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji ruchoma tarcza (30+30 strzałów, 50m) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Belgradzie (Serbia i Czarnogóra)

2006 – Marcin Przyszlak, Piotr Kowalczyk, Sebastian Kozikowski zajmują 2. miejsce w konkurencji Double Trap na Mistrzostwach Europy Juniorów w Maribor (Słowenia)

2007 – Piotr Kowalczyk, Sebastian Kozikowski, Łukasz Szum zajmują 3. miejsce w w konkurencji Double Trap na Mistrzostwach Europy Juniorów w Granada (Hiszpania)

2008 – Marceli Krzysztoń, Tomasz Pałamarz, Tomasz Wawrzonowski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet dowolny (60 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Pilznie (Czechy)

Ślubowanie Pekin
« 1 z 8 »

2009 – Marceli Krzysztoń, Tomasz Pałamarz, Tomasz Wawrzonowski zajmują 2. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny (60 strzałów) na Mistrzostwach Europy Juniorów w Pradze (Czechy)

2009 – Rafał Ciszkowski, Tomasz Pałamarz, Tomasz Wawrzonowski zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet dowolny na Mistrzostwach Świata Juniorów w Osijek (Chorwacja)

2009 – Aleksandra Jarmolińska, Agnieszka Sieracka, Natalia Szamrej zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji skeet 75 (strzelanie do rzutków) na Mistrzostwach Świata Juniorek w Osijek (Chorwacja)

2009 – Rafał Ciszkowski, Tomasz Pałamarz,  Tomasz Wawrzonowski zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet sportowy (30+30 strzałów) na Mistrzostwach Świata Juniorów w Osijek (Chorwacja)

2009 – Aleksandra Jarmolińska, Agnieszka Sieracka, Natalia Szamrej zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji skeey 75 (strzelanie do rzutków) na Mistrzostwach Świata Juniorek w Maribor (Słowenia)

2010 – Dominika Bartosz, Karolina Baszeń, Wioletta Szymańska zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji pistolet pneumatyczny na Mistrzostwach Europy Juniorek w Maraker (Norwegia)

2010 – Tomasz Pałamarz zajmuje 1. miejsce w konkurencji pistolet dowolny na Mistrzostwach Świata Juniorów w Monachium

2010 – Sylwia Bogacka, Karolina Kowalczyk, Alicja Ziaja zajmują 1. miejsce drużynowo w konkurencji karabin sportowy (3×20 strzałów 300m) na Mistrzostwach Świata w Monachium

Wioleta Szymańska
« 1 z 8 »

2010 – Sylwia Bogacka, Karolina Kowalczyk, Alicja Ziaja zajmują 3. miejsce drużynowo w konkurencji karabin sportowy (60 strzałów leżąc 300m) na Mistrzostwach Świata w Monachium

Karolina Kowalczyk
« 1 z 12 »

2012 – Witosław Krzak, Marceli Krzysztoń, Tomasz Pałamarz zdobywają brązowy medal w konkurencji pistolet dowolny (50m) na Akademickich Mistrzostwach Świata, Kazań (Rosja)

Ślubowanie Londyn 2012
« 1 z 8 »

2013 – Sylwia Bogacka, Karolina Kowalczyk, Alicja Ziaja drużynowo zajmują 2. miejsce (karabin 3×20, 300 m) na Mistrzostwach Europy, Osijek (Chorwacja)

Karolina Kowalczyk
« 1 z 12 »

2013 – Karolina Kowalczyk indywidualnie zajmuje 2. miejsce (karabin 3×20; 300 m) na Mistrzostwach Europy, Osijek (Chorwacja)

Karolina Kowalczyk 2014 MŚ Granada
« 2 z 10 »

2014 – Karolina Kowalczyk, Sylwia Bogacka, Paula Wrońska drużynowo zajmują 1. miejsce (karabin 3×20; 300 m) na Mistrzostwach Świata, Granada (Hiszpania)

2015 – Agnieszka Nagay, Karolina Kowalczyk, Sylwia Bogacka drużynowo zajmują 1. miejsce (karabin 3×20; 50 m) na Mistrzostwach Europy, Maribor (Słowenia)

2015 – Szymon Wojtyna, Jerzy Pietrzak, Patryk Sakowski drużynowo zajmują 2. miejsce w konkurencji pistolet dowolny (50m) na Mistrzostwach Europy, Maribor (Słowenia)

2017 – Sylwia Bogacka, Karolina Kowalczyk, Paula Wrońska drużynowo zajmują 2. miejsce (karabin 3×20; 300m) na Mistrzostwach Europy, Baku (Azerbejdżan)