KADRA SZKOLENIOWA (szkolenie dzieci i młodzieży)

Krzysztof Kisiel  – kontakt mailowy: krzysztof@wks.wroclaw.pl

Treningi odbywają się na strzelnicy WKS „Śląsk” przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 18.00 oraz w soboty od 10.00 do 13.00.

Bohdan Miciński – kontakt mailowy: bohdan@wks.wroclaw.pl nr tel. 602 731 026

Treningi odbywają się w Świdnicy od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 18.00, w soboty treningi we Wrocławiu.

Natalia Król – kontakt mailowy: natalia@wks.wroclaw.pl nr tel. 605 370 119

Treningi odbywają się na strzelnicy WKS „Śląsk” przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu w poniedziałek, wtorek i środę w godz. 14.00 – 18.00.

 

Andrzej Kijowskikontakt mailowy: andrzej@wks.wroclaw.pl

Monika Łysiak – kontakt mailowy: monika@wks.wroclaw.pl

Joanna Bublewicz – kontakt mailowy: joanna@wks.wroclaw.pl nr tel. 602-342-125

Treningi odbywają się na strzelnicy WKS „Śląsk” przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 18.00 oraz w soboty od 10.00 do 13.00.

Piotr Stahl (trap) – kontakt mailowy: piotr@wks.wroclaw.pl

Sebastian Kozikowski (skeet) – kontakt mailowy: sebastian@wks.wroclaw.pl nr tel: 792-028-530

Treningi odbywają się na strzelnicy WKS „Śląsk” przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu od poniedziałku do piątku