KADRA SZKOLENIOWA (szkolenie dzieci i młodzieży)

UWAGA!

Niżej wymienione terminy treningów dotyczą szkolenia dzieci i młodzieży w naszym klubie!

Trenerzy PISTOLET

Krzysztof Kisiel  – kontakt mailowy: krzysztof@wks.wroclaw.pl

Treningi odbywają się na strzelnicy WKS „Śląsk” przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 18.00 oraz w soboty od 10.00 do 13.00.

Bohdan Miciński – kontakt mailowy: bohdan@wks.wroclaw.pl

nr tel. 602 731 026

Treningi odbywają się w Świdnicy od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 18.00, w soboty treningi we Wrocławiu.

Trenerzy KARABIN

Andrzej Kijowski – kontakt mailowy: andrzej@wks.wroclaw.pl

Monika Łysiak – kontakt mailowy: monika@wks.wroclaw.pl

Joanna Bublewicz – kontakt mailowy: joanna@wks.wroclaw.pl

nr tel. 602-342-125

Treningi odbywają się na strzelnicy WKS „Śląsk” przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 18.00 oraz w soboty od 10.00 do 13.00.

Trenerzy STRZELBA

Piotr Stahl (trap) – kontakt mailowy: piotr@wks.wroclaw.pl

Robert Młodzianowski (trap) – kontakt mailowy: robertm@wks.wroclaw.pl

nr tel: 693-640-951

Sebastian Kozikowski (skeet) – kontakt mailowy: sebastian@wks.wroclaw.pl

nr tel: 792-028-530

Treningi odbywają się na strzelnicy WKS „Śląsk” przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 16.00

 

Istnieje możliwość bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach na basenie  WKS „Śląsk” przy ul. Racławickiej 62 w soboty w godzinach 12.15-13.00 (w zorganizowanej grupie zawodników naszej sekcji, pod opieką jednego z Trenerów)