Zawody Klasyfikacyjne, Memoriał Leopolda Kałuży (08-11.XI)

Dziękujemy Wszystkim za udział w zawodach.

« 2 z 38 »

Finał Pucharu Polski – VI Memoriał Ireneusza Jagodzińskiego

Z Finału Pucharu Polski w Zielonej Górze NASI przywieźli sporo dyplomów i pucharów:

Mistrzostwa Polski Młodzików 2018 Bydgoszcz

Nasza reprezentacja zdobyła i przywiozła z Mistrzostw Polski Młodzików w Bydgoszczy cenny kruszec.
Indywidualnie:
– SUDOŁ MAJA złoty medal w Kpn 40 -405,1pkt
– WICHER PATRYK srebro w Psp 30+30 25m -535pkt
– SUDOŁ MAJA brązowy medal w Ks 3×20 50m -554pkt
Zespołowo:
– SUDOŁ MAJA i TURKONIAK ADAM srebro w Kpn Mix (403,0 + 377,7pkt)

Naszym najmłodszym serdecznie gratulujemy !!!

Trenerzy

« 1 z 11 »

Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 Ustka

Nasi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się na MP Juniorów w Ustce.
– ALEKSANDRA KOZAKIEWICZ zdobyła brązowy medal w Kpn 60 – wynikiem 619,9 pkt w kwalifikacjach poprawiła swój rekord życiowy.
– ALEKSANDRA ZAPARUCHA zajęła w kwalifikacjach Kdw 3×40 1 miejsce z wynikiem 1137 pkt, ostatecznie po finale sklasyfikowana na 4 miejscu.
– HUBERT KNAZIAK – zajął 5 miejsce w konkurencji Kdw 60L.
Drużynowo:
– ALEKSANDRA KOZAKIEWICZ, ALEKSANDRA ZAPARUCHA, JULIA ZIÓŁKOWSKA – 2 miejsce w KPN60
– ALEKSANDRA ZAPARUCHA, ALEKSANDRA KOZAKIEWICZ, ZOFIA STOŻEK – 2 miejsce w KDW3x40
Dodatkowo NATALIA MAZUR i DAMIAN DIDYK w konkurencji Ppn MIX zajęli 5 miejsce, a ALEKSANDRA ZAPARUCHA i HUBERT KNAZIAK w Kpn MIX uplasowali się na 7 miejscu.

Jako klub WKS „Śląsk” ostatecznie został sklasyfikowany na 4 miejscu.

Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy !!!

Robert Pietruch

« 1 z 16 »

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

We Wrocławiu nasi najmłodsi adepci walczyli o trofea w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Zaangażowanie młodych mistrzów było ogromne, co widać po ilości zdobytych wyróżnień.

Gratulujemy !!!

« 1 z 218 »

Doskonałe starty Polaków na Mistrzostwach Świata w Changwon (KOR)

« 1 z 22 »

Tomasz BARTNIK (Legia Warszawa) wynikiem 1182+460,4pkt. wywalczył tytuł mistrza świata w karabinie 3×40 50m, tym samym zdobył kwalifikację do Tokyo.

« 1 z 6 »

Łukasz CZAPLA (Wawel Kraków) został dwukrotnym wicemistrzem świata w ruchomej tarczy na 50m i 10m

« 1 z 5 »

Daniel ROMAŃCZYK (Agat Złotoryja) wynikiem 592pkt. został wicemistrzem świata w karabinie 300m leżąc.

« 1 z 4 »

Aleksandra SZUTKO (UKS Kaliber Białystok) wynikiem 619,3pkt. uzyskała tytuł II wicemistrzyni świata juniorów 60 strzałów leżąc.